Home

Jedes Jahr Nautisch Kante auktioner vägglampor mässing Bauernhof Engel Verflucht

Se produkter som liknar VÄGGLAMPA MÄSSING FASSETSLIPA.. på Tradera  (516203719)

VÄGGLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets slut. - Bukowskis

Se produkter som liknar Ett par fina vintage Kristal.. på Tradera  (519921712)

VÄGGLAMPA, teak, mässing, 1960/70-tal. Belysning & Lampor - Vägglampor -  Auctionet

vägglampa | Barnebys
vägglampa | Barnebys

Se produkter som liknar Vägghängd Mässing Lampa Glas .. på Tradera  (520668574)

VÄGGLAMPA, mässing, 1900-talets senare hälft. - Bukowskis

Se produkter som liknar Härlig gammal vägglampa i mäs.. på Tradera  (519718604)

Auktion | Vägglampor bordslampa mässing | Stockholms Auktionsverk Online |  344325

VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis

Vägglampor i mässing | Barnebys

VÄGGLAMPA, mässing, modell 6506, Boréns, 1940/50-tal. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

Vägglampor mässing klot magnetlampan Trivselbelysning Hökerum 60-70 tal  Retro | Barnebys

VÄGGLAMPOR, ett par, mässing, EWÅ Värnamo, 1900-talets andra hälft. -  Bukowskis

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing - Stockholms Auktionsverk

VÄGGLAMPA, mässing, EWÅ, Värnamo,1900-talets mitt. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

VÄGGLAMPA, mässing/målad plåt, engelsk stil. Belysning & Lampor - Vägglampor  - Auctionet

VÄGGLAMPA, mässing, 1940-tal. - Bukowskis

Auktion | Vägglampor mässing | Stockholms Auktionsverk Online | 920586

Utropspris: 499 kr. Typ: Auktion. Slutar: 2019-10-19 17:31:18. Frakt: DB  Schenker 59 kr, Avhämtning. Betalning: Swish, Banköverför… | Vägglampor,  Vintage, Vägglampa

Auktion | Vägglampor Bergboms | Stockholms Auktionsverk Online | 331767

HANS-AGNE JAKOBSSON, sänglampor/vägglampor, ett par, mässing, Markaryd. -  Bukowskis

Se produkter som liknar Äldre vägglampa i mässing ret.. på Tradera  (524507947)

VÄGGLAMPOR, ett par, Tyskland, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis